I Etap eliminacji

Czas trwania: 29.01– 5.02.2015

Godzina rozpoczęcia: 17:00

Pierwszy etap konkursu nie powinien sprawić najmniejszych trudności wprawionym w bojach wojownikom. Waszym zadaniem jest odpowiedzenie na dwa poniższe pytania przygotowane dla was specjalnie przez redaktorów Gry-Online.pl.

Pytania pojawią się w tym miejscu 29.01.2015 o godzinie 17:00

Zgłoszenia należy przesyłać na adres turniejh3@gry-online.pl. Proszę pamiętać, że liczy się nie tylko poprawności odpowiedzi, ale również kolejność zgłoszeń, zatem – kto pierwszy, ten lepszy! Po sprawdzeniu wszystkich wiadomości nasze grono weteranów Enroth wprowadzi zakwalifikowanych do II etapu eliminacji.

Ze względu na formę tego etapu prosimy o uzupełnienie profilu użytkownika na „moje gry-online.pl” o numer telefonu i zgodę na konkurs! Organizator powiadomi powyższych uczestników o zakwalifikowaniu się do kolejnej rundy drogą elektroniczną lub telefonicznie.


Pytania były następujące:

Pytanie pierwsze:
Bohater o Mocy 4 rzuca czar Błyskawica na grupę czerwonych smoków. Ile zada im w ten sposób obrażeń?

Odpowiedź: Nie zada mu żadnych obrażeń, Czerwone Smoki są odporne na czar Błyskawica.


Pytanie drugie:
Do której szkoły magii należał najpotężniejszy czar zadający obrażenia jednemu oddziałowi przeciwników?

Odpowiedź: Magia Ziemi (czar to Implozja).

II Etap eliminacji

Czas trwania: 5.02 – 10.02.2015

Po pokonaniu zapory złożonej z dwóch pytań konkursowych Wasza przygoda dopiero nabiera tempa!

II etap eliminacji składa się z krótkiego quizu w formie telefonicznej. Redaktorzy Gry-Online.pl po przewertowaniu dawnych ksiąg przygotują zestaw pytań dla prawdziwych śmiałków. Będziecie mieli kilka minut na odpowiedź i potwierdzenie umiejętności z I etapu eliminacji. Zwycięzców zaprosimy do specjalnie przygotowanego studia w Krakowie na Wielki Turniej!


III Etap: Wielki Turniej Wiedzy o Heroes of Might & Magic III HD

Czas trwania: 15.02.2015

Do finałowego turnieju przechodzi 5 uczestników z najlepszymi wynikami w drugim etapie konkursu. Każdy z nich otrzymuje nagrodę w postaci słuchawek TURTLE BEACH Recon 320. Aby odebrać nagrodę finaliści muszą przyjechać pod wcześniej wskazane przez organizatora miejsce w Krakowie. To właśnie tam odbędzie się ostatni etap konkursu czyli Wielki Turniej Wiedzy.
W teleturnieju będzie mogła wziąć udział trójka szczęśliwców z najlepszymi wynikami z rundy drugiej! Pozostała dwójka finalistów będzie mogła zastąpić któregoś z trzech śmiałków w razie nieprzewidzianych okoliczności losu. Czekać na nich będzie niesamowity teleturniej prowadzony oraz nagrywany przez redakcję TVGry.pl. Uczestnicy walczyć będą o nagrodę główną czyli o iPad Air 2 64GB, a także sławę i chwałę znawców uniwersum Heroes of Might & Magic III!

W ramach turnieju Organizator zapewnia dojazd uczestników (do 300 zł), nocleg w dniu trwania konkursu oraz wyżywienie. Dokładne wyniki II etapu zostaną przedstawione uczestnikom podczas III etapu.


Po więcej szczegółów konkursu zapraszamy do regulaminu!

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).


zobacz cały regulamin konkursu